O nás aktuality Služby Produkty Produkty
Výroba, duplikace a potisk médií CD a DVD

Znáte tu situaci.
Jednoduše potřebujete vypálit a potisknout několik CD/DVD – a najednou uplynula polovina dne. Nemělo by to tak být. A nemusí to tak být – disponujeme plně automatickým strojem Epson Discproducer™ PP-100, který za vás tuto práci udělá po stisknutí tlačítka. Kdykoliv chcete vypálit několik kusů nebo několik stovek disků, objevíte jeho spolehlivé vypalování dat a fotorealistický tisk – rychlé, kvalitní a velmi účinné.

Pro mnoho společnosti se potřeba vypalování a potisku CD a DVD, ať již individuálně nebo v sériích, stává stále více důležitou. Ať již jste agentura, veřejná organizace nebo jakákoli jiná společnost, která čas od času potřebuje vyrobit profesionální CD/DVD, zjistíte, že vám snadno můžeme ušetřit čas, přidat flexibilitu, zvýšit bezpečnost dat a snížit náklady na zpracování.

Několik důležitých údajů:

  • plně automatické zpracování celého procesu pro kopírování a potisk CD a DVD médií.
  • výrobní kapacita stroje je 30CD/15DVD plně nahraných a fotorealisticky potisknutých médií za hodinu. Doporučená maximální zátěž je cca 1000ks médií v sérii.
  • v cenách je vždy započítáno i vlastní medium buď od japonské společnosti Taiyo Yuden nebo francouzské MPO. Tyto média mají jednak velmi kvalitní geometrické parametry, tak i dlouhou životnost vypálených dat (viz. deklarace výrobce o životnosti až 100let pro CD a DVD - především u medií Taiyo Yuden), vynikající výsledek potisku, včetně voděodolnému povrchu a velice dobře odolnému potisku proti mechanickému poškození, které již nepotřebuje žádné další ošetření povrchu, jako je např. lakování a zaručí maximální možnou kvalitu tisku a tím i prezentaci. S médii používanými pro klasické domácí vypalování nelze vůbec srovnat.
  • v ceně předsériové přípravy je příprava dat pro vypálení na médium podle předaných podkladů, přizpůsobení grafiky na potisk média podle předaných grafických podkladů a vytvoření vzorového média.
  • dle požadavku je případně možná i postprodukční úprava, jako je vkládání do papírových nebo plastových obalů, tisk a vkládání bookletů apod. Ceny a rozsah těchto služeb budou specifikovány na základě konkrétního požadavku.
  • ukázka kvality potisku k nahlédnutí - zde a zde, případně zde, nebo také střídmě a elegantně zde a zde :-)

V případě zájmu je také možné tento stroj za zajímavých podmínek dodat.

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo se chcete dozvědět víc, rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy na obchod@vynet.cz nebo na +420 733 735 999.

Provozovatel: VyNET - Ing. Miloš Műller | info@vynet.cz | +420 415 656 862 | Orinoco ESHOP | Webdesign Magic Media